English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:

   Серед фігурних конструкцій традиційно найбільш популярними є арки. Арочні вікна діляться на слідуючі види: напівциркульні арки ( характерні для православних храмів), стрілчаті арки ( характерні для соборів в готичному стилі), мавританські арки ( мають вигляд підкови).Арочні вікна можуть бути глухі, поворотні та поворотно-відкидні.
   Арочні вікна виглядають гарно і естетично, арочні вікна дорожче від звичайних за рахунок складності, і виготовляються довше. Виготовлення арочних конструкцій це процес не тільки працезатратний а і дорогий. Для виготовлення арочного вікна потрібно зігнути пластиковий профіль з дотриманням потрібного радіуса при високій температурі, а для цього потрібне спеціальне обладнання. Ми пропонуємо арочні вікна різноманітної форми та кольору, що надасть естетичного вигляду вашому будинку.
   Основні обмеження на виготовлення арочних, круглих та овальних конструкцій, зв’язана з мінімальним радіусом, під яким можна 
зігнути профіль.
Описання гнуття ПВХ профілів: деталь нагрівається до температури 130 градусів по Цельсію, після чого їй надають потрібної форми, користуючись спеціальними пристроями. Існують два методи гнуття ПВХ профілів: "мокрий" при якому профіль занурюють на 10-15 хв. в ванну з гліцерином, і "сухий" при якому профіль поміщають в камеру з керамінними нагрівачами. І тим і іншим способом можна нагріти профіль довжиною до 3-х метрів і більше.
   Гнуть як звичайний так і ламінований профіль, при цьому зовнішній вигляд і міцність профілю не змінюєтуся. Криволінійна ділянка профілю не армується. Таким чином діаметр круглого вікна не повинен перевищувати 1,2 м, при цьому обов'язкова наявність вертикального або горизонтальнго армованого імпостт, до якого можна буде прикрутити петлі. Пошук найбільш вдалого конструктивного і технологічного рішення в кожному випадку потребує індвідуального підходу. Навіть при складності конструкції, яку вимагає замовник но її не можливо виготовити по технічним умовам можна дійти компромісу: напів арку замість арки, укніплення конструкції додатковими імпостами, оптимальне поєднання глухих та відкриваємих частин. Щоб арочне вікно по показанням герметичності не відрізнялось від звичайного прямокутного, його краще зробити з глухою вертикальною частиною, і нижньою прямокутною створкою, яка може бути поворотно-відкидною.