English German Polish Russian

Вікна

Пошук по сайту


Designed by:
   ПП Виробничо-торгова фірма "Золотий Колосок" рада запропонувати Вам вікна та двері провідних європейських брендів таких як SCHUСO та ROPLASTO різної класифікації: 3-х, 5-ти, 7-ми та 8-ми камерних, профелів та дизайну стулок: classik, rondo та cava.   
   Пластикові вікна користуються все більшою популярністю. Вони виглядають набагато красивішими і коштують набагато дешевше, ніж дерев'яні. Окрім цього, дерев'яні вікна досить часто розсихаються і з'являються щілині. Однією з переваг, яким володіють пластикові вікна - високий рівень герметичності і звукоізоляції. Завдяки спеціальному склопакету (однокамерному або двокамерному), який не пропускає вологу і тепло, пластикові вікна дозволяють значно понизити витрати на електроенергію. Високий рівень звукоізоляції, яким володіють пластикові вікна, вельми актуальний для жителів великих міст. Завдяки зручній і якісній фурнітурі забезпечується легкість і зручність використання пластикових вікон. Пластикові вікна відрізняються своєю естетичністю і привабливістю, і це виділяє їх серед звичайних вікон. При установці пластикових вікон не потрібно думати про щорічне фарбування рам і утеплення вікон на зиму. Дуже важливою функцією пластикових вікон є забезпечення доступу свіжого повітря в приміщення.    
   Пластикові вікна, або металлопластікові вікна - називають їх так за рахунок того, що в середині віконного профілю йде металеве армування, як правило з оцинкованої сталі завтовшки 1,2- 1,5 мм, армування додає вікну потрібну жорсткість і дозволяє надійно кріпити до вікна кріплення для монтажу пластикового вікна і для монтажу віконної фурнітури. На картинці арміровочний профіль має квадрат-подібну форму в рамі та L-подібну в створці, торці закрашені синім кольором.