English German Polish Russian

Двері

Пошук по сайту


Designed by:
   Все, що починається кожна справа, будівництво ремонт чи реконструкція, так чи інакше пов’язане з дверима – вони відіграють значну роль в естетичності та вираженні стилю їх власника. ПП ВТКФ "Золотий Колосок" рада запропонувти своїм клієнтам широкий вибір вхідних та міжкімнатних металопластикових дверей. Великий вибір дверних профелів дозволяє клієнту вибрати тип та дизайн дверей по своєму смаку та фінансовим можливостям.
   Двері з давніх часів відігравали особливу роль в житті людини: вони являлись переходом із зовнішнього до внутрішнього світу, від суспільного до особистого, і навпаки. Будь-який будинок починається з дверей: саме вони створюють перше враження про житло, тому їх зовнішній вигляд і дизайн можуть багато що розповісти про свого господаря. Більшість сучасних дверей конструктивно майже не відрізняються від дверей, що виготовляються людиною впродовж багатьох сторіч. Але передові технології вносять корективи в процес їх виробництва - нові матеріали, синтетичні фарбники і покриття роблять двері важливим декоративним елементом інтер'єру, а різноманітні конструктивні особливості сучасних дверних систем враховують всі експлуатаційні умови приміщення, для якого вони призначені.  
   Двері до яких ми звикаємо, які відкриваємо кожен день, від яких залежить не тільки збереження тепла, безпека, вигляд помешкання але й настрій з яким виходиш або заходиш до будь-якого приміщення. відіграють досить важливу роль у системі поняття Євроремонт що останнім часом глибоко вкорінився в нашій свідомості....
   Для обробки зараз використовується безліч різних матеріалів та оптимальним вибором є листи різних кольорів з полімерним покриттям, яке робить поверхню дверей виразно підкресленою і точно відповідає текстурі вибраного декору дерева. Дуже часто застосовуються срібні або бронзові дзеркала, тоноване скло різних кольорів. Застосування дзеркал при декоруванні полотна дверей, візуально розширює приміщення і додає йому урочистості, а скляні вставки створюють відчуття легкості - використання їх у поєднанні з кольоровими вітражами, може стати центром інтер'єру і основною його прикрасою, а сонячні промені, що проникають через вітраж, наповнять простір різноманітними фарбами.