English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:

   Елітні вікна, алюмінієві конструкції, алюмінієві двері, вікна, вхідні групи, вітражі, зимовий сад, скління будівлі - фасад стійкового ригеля, структурного, вентильований фасад - усе це рада запропонувати Вам фірма "Золотий Колосок". Ми займаємося проектуванням, виготовленням і монтажем світлопрозорих алюмінієвих конструкцій : зимові сади, вхідні групи, вікна, двері, вітражі, структурних і вентильованих фасади стійкових ригелів.
   Індивідуальний підхід до кожного проекту дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам конструктивні рішення і профільні системи, що якнайкраще підійдуть для кожного конкретного випадку і відповідають ідеї замовника або індивідуальному задуму архітектора. Ми працюємо з такими профільними системами, як "ESEDRA" (Італія), SCHUCO (Німеччина). Наявність власного виробництва і оснащеність цехів сучасним устаткуванням дозволяє нам виконувати навіть нестандартні замовлення на виготовлення алюмінієвих конструкцій: алюмінієві вітражі, зимові сади, вхідні групи, арочні алюмінієві вікна, алюмінієві двері. Взаємодію з архітектурними бюро і дизайнерськими студіями дає можливість бути в курсі новітніх технічних розробок і успішно застосовувати їх на своїх об'єктах. Досвід наших фахівців з монтажу дозволяє робити монтажні роботи високої якості за технічними стандартами.
   У сучасному житті вікна відіграють важливу роль, як для жителів мегаполісів, так і для людей, що живуть у власних будинках. Основне завдання вікон - забезпечити комфортний для життя мікроклімат (це і оптимальний температурний режим, і повітрообмін, і світлопроникність, і захист від шуму). Люди завжди прагнуть до комфорту. 
   Так на зміну старим дерев'яним вікнам прийшли вікна з ПВХ, трохи пізніше, на ринку широко поширилися алюмінієві вікна і вітражі. Алюміній міцний і в той же час легкий матеріал, має чудові звуко- і теплоізолючі характеристиками, а спеціальна обробка дозволяє захистити його від корозії. Завдяки цьому алюмінієві вікна зручні в експлуатації, легко миються будь-якими миючими засобами і не вимагають особливого догляду. 
   В Українії з її вологим кліматом, тривалої зими і різких перепадів температур широкого поширення при виготовленні алюмінієвих вікон набули системи "теплих" алюмінієвих профілів. Зовнішня і внутрішня частини цих збірних профілів сполучені термовставкою (термомостом) - ізолюючою планкою з армованого скловолокном поліаміду. Термоміст перериває потік тепла, покращуючи теплоізолюючі властивості алюмінієвої конструкції. Ширина термоизолюючої вставки коливається від 16 до 34 мм. До якості алюмінієвих вікон можна віднести їх пожаробезпечність, термін служби алюмінієвих конструкцій складає більше 80 років. Крім того, алюмінієвий профіль набагато повільніше забруднюється, чим пластиковий. Алюмінієві вікна можна виготовляти різної геометричної форми , їх забарвлення можливе в будь-який колір за шкалою RAL. 


   Відомі дві основні технології нанесення покриття на алюмінієвий профіль:

  • анодування - метал окислюють, щоб на нім утворилася захисна оксидна плівка. Покриття виходить міцне, стійке до атмосферної дії. Одним з його недоліків є досить обмежена колірна гамма; 
  • нанесення лакофарбного покриття способом порошкового напилення. У колірну гамму такого покриття входять усі кольори по каталогу RAL.