English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:
PDF Друк
Написав Administrator   

   Металопластикові профеля ПВХ (полівініл хлорид) – це високотехнологічний винахід нового покоління. Обладнавши приміщення житла, офісу або торгівельного павільйону пластиковими конструкціями, можна добитися високого рівня комфорту та затишку. Адже ПВХ профеля володіють надзвичайно високими показниками по звукоізоляції, шумопоглинанню та теплоізоляції

   Але в той же час, високий рівень герметичності впливає на циркуляцію повітря в приміщенні. А це, у свою чергу, негативно позначається на мікрокліматі в приміщенні і, як наслідок, на самопочутті людей, тварин, зелених рослинах, що знаходяться всередині. Тому, монтаж та вентиляція металопластикових конструкцій – це нероздільні складові. 

   У якійсь мірі дану проблему вирішують системи кондиціонування. Їх встановлюють повсюдно: у житлових приміщеннях, офісах, торгівельних павільйонах, кафе. Природно, у використанні кондиціонерів є як позитивні, так і негативні сторони. 

   Тому, швидкими темпами розробляються все більш нові і технічні пристрої для мікропровітрювання пластикових вікон. Ринок сервісних послуг ПВХ-профілей пропонує вбудовану безпосередньо у вікно системи вентиляцію, клапани. 

   Внутрішні системи мікропровітрювання металопластикових вікон володіють перевагами в порівнянні з пристроями створення штучного мікроклімату: 

1. мікровентеляції, що забезпечують «дихаючі» пластикові вікна надзвичайно прості в установці і експлуатації;
2. вбудовані системи вентиляції для пластикових вікон малогабаритні, не займають додаткового простору, не порушують спільної                 концепції дизайну приміщення; 
3. «дихаючі» вікна – це надзвичайно економічно в порівнянні з дорогим устаткуванням для систем кондиціонування;
4. привносячи необхідне комфортне провітрювання, оснащення пластикових вікон системою вентиляції більше ніяк не відбивається на         технічних властивостях ПВХ-профилей; 
5. при самостійній здатності пластикових вікон до провітриванію не потрібно витрачати значної кількості часу на регулювання і контроль     мікроклімату.

   Бажаючи обладнати приміщення новими полівінілхлоридними профілями, проконсультуйтеся з фахівцями з питання належної системи вентиляції. Цим ви гарантуєте правильну експлуатацію і довговічність пластикових вікон, а, відповідно, і високий рівень комфорту їх використання. 

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 липня 2010, 20:36 )