English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:

   ПП ВТКФ "ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК" вже багато років є партнером фірми FUX та пропонує своїм клієнтам якісні металопластикові вікна нетільки білого кольору, але й виконані в декорі під цінні породи дерева (дуб світлий, дуб золотий, дуб темний, горіх, червоне дерево). Окрім імітації "під дерево" можливе і більш сміливе кольорове рішення - сірий, синій, червоний чи зелений колір вікон наших клієнтів для нас не буде проблемою. А при бажанні, і будь-який колір із широкої палітри плівок для ламінації від компанії "RENOLIT"           

 Індивідуальність - це головний козир нашої фірми. Широка кольорова палітра дає Вам необмежені можливості для втілення індивідуальних творчих завдань як в новобудовах, так і в старих забудовах. Наші вікна допоможуть Вам втілити в життя всі Ваші ідеї, які будуть поєднуватись з їх високою якістю.

   Фірма FUX Maschinenbau und Kunststofftechnik GmbH (Австрія) була створена в 1994 році та спеціалізується на виробництві вузькоспеціалізованого обладнання, що використовується при виготовленні віконних конструкцій (станки для виготовлення арок, комплекси для нанесеня плівки (ламінації) на профілі з пластмаси, металу та дерева, автомати для монтажу ущільнувачів). Економічна ефективність, висока якість і екологічність - основні технологічні приорітети продукції FUX - гарантія компетентності при виготовленні вікон.