English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:
PDF Друк
Написав Administrator   
           Правила експлуатації ПВХ вікон та дверей

   Для того, щоб вікна радували Вас не одних рік, необхідно дотримуватись деяких умов експлуатації вікон і дверей з пластика. Ви хочете, щоб термін життя пластикових вікон у вашому будинку був довгим? Тоді просто скористайтесь простими правилам їх експлуатації.

 Деякі з них:

     Прибирання, очищення поверхні.

   Як і будь-який інший функціональний елемент житла, вікна ПВХ вимагають уваги та догляду. Доречі, не дуже складного. Почнемо з очищення: для цього використовуємо просто мильний розчин, м'які пінні миючі засоби. Якщо Ви побачили обширну брудну пляму, використовуйте спирт. Ніколи не очищайте пластикові вікна абразивними речовинами або кислотою! Ацетон і розчинники нітроцелюлози також строго протипоказані!!!.

    Правила догляду за фурнітурою

Поворотно-відкидна фурнітура вашого вікна найбільше потребує Вашої уваги. Адже тут якнайважливіше зберегти на належному рівні функціональність і надійність. Для цього не менше разу в рік потрібно проводити наступні операції: 

  •  контроль на притиск на рівномірних ділянках стулки

           функціональних елементів віконної конструкції; 

  •  змазування рухомих часток і замикаючих вузлів поворотно-відкидного

           механізму фурнітури.

   На ілюстрації червоними стрілками відмічені елементи фурнітури, які мають бути змащені. Застосовуйте для цих цілей будь-яке нейтральне масло (приклад: масло для швейних машин). Для замочних елементів добре підійдуть технічний вазелін або солідол.

 

 

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 липня 2010, 20:33 )