English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:
PDF Друк
Написав Administrator   
               Пластикові вікна: правильний догляд. 

   Ці заходи щодо догляду за пластиковими вікнами допоможуть Вам уникнути підвищеної вологості в приміщеннях й запобігти її небажаним наслідкам:

  • провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і щоранку протягом 20-30 хвилин (особливо спальну кімнату);
  • під час провітрювання, вікна повинні бути по можливості відкриті ширше (а не відхилені), що забезпечить ефективне провітрювання за короткий проміжок часу;
  • не понижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів.

 

          Регулярне провітрювання приміщення 

   Вікна із ПВХ-профілів вирізняються високою щільністю всіх з'єднань і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, у приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), що з’являється на найбільш холодних ділянках зовнішніх конструкцій, тобто на склопакетах, у вигляді запотівання й конденсату, а при сильних морозах, уздовж алюмінієвої рамки - льодом. Для попередження подібних явищ, необхідно, насамперед, знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання, що не потребує додаткових витрат, або встановленням системи вентиляції чи кондиціонера. Виходячи з умов комфортності, вологість у приміщеннях повинна бути не більше 30%. Для запобігання виникнення запотівання на внутрішній поверхні скла не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалення до скла пластикових вікон. 

 Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі пластикових вікон виготовлені з сучасного матеріалу, котрий, все-таки, піддається природному старінню. Для подовження строку його експлуатації, тобто збереження еластичності й здатності затримувати будь-які протяги й зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду й протирати спеціальними засобами. Використовуйте для обробки добре вбираючу тканину. Після цього ущільнення на вашому вікні залишаться еластичними й водовідштовхувальними.

 Водовідвід

У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні вологи, що накопичується всередині нього. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами; їх можна побачити, відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів, і час від часу очищати їх від бруду.

Догляд за фурнітурою

Ваші вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення строку її використання й збереження бездоганного зовнішнього вигляду треба не менше 2 разів на рік змазувати всі рухомі частини маслом, що не містить кислот або смол. Для догляду за фурнітурою використовуйте засоби, котрі не руйнують захист від корозії.

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 липня 2010, 20:30 )