English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:

Перш ніж у нашому будинку з’являться стильні білосніжні пластикові вікна, вони проходять складний виробничий процес. Ми хочемо ознайомити Вас з спрощеним описом виробництва вікон, що не є посібником з виготовлення вікон ПВХ, а складений для того, щоб мати уявлення в цілому про ланцюжок виробничого процесу.

Виробництво вікон розбите на кілька основних виробничих процесів:

1. Різання ПВХ профілю
Перше, з чого починається виробництво вікон, це розкрій пластикового профілю, використовуваного для виготовлення рами, стулки вікна, а також віконної перегородки (імпоста). Відповідно до програми різання, оператор виконує різання необхідної кількості заготовок профілю заданої довжини


2. Різання й установка арматури
По зазначених розмірах виробляється розпил металевого підсилювача, що являє собою оцинкований прокат, певної конфігурації. Він необхідний для додання пластиковому виробу механічної міцності. Відрізок сталі необхідної довжини, заготовлений за допомогою пилки для різання арматур, вставляється усередину ПВХ профілю й закріплюється саморізами.


3. Фрезерування дренажних канавок
Фрезерування дренажних (водостічних) отворів у пластиковому профілі потрібне для відводу з-під склопакета води, що
утворюється в результаті конденсації.


4. Фрезерування поперечки (імпоста)
Торець заготовки поперечки необхідної довжини обробляється на торцефрезерному верстаті спеціальним набором фрез. Попередньо підготовлена для кріплення поперечка встановлюється в раму після зварювання.


5. Виготовлення пазів і отворів під фурнітуру
У попередньо армованому профілі виконується фрезерування пазів під замки різних типів. Паралельно проводиться свердління отворів для ручок.


6. Зварювання
Наступний етап виробництва вікна - зварювання заготовок із ПВХ профілю в результаті чого виходить напівфабрикат майбутнього пластикового вікна.


7. Зачищення кутів
Наступний етап з виробництва вікна - це фрезерування кутів після зварювання. Дана операція необхідна для зачищення кутів, тому що на зварених швах залишаються напливи, які надалі зашкодять нормальному функціонуванню вікна.


8. Установка фурнітури
Відфрезерований виріб, що представляє собою кістяк вікна, тепер готовий до установки фурнітури. На цьому етапі виконується з'єднання готових рам і стулок відповідно до конструкції конкретного віконного блоку. До засклення необхідно встановити всю фурнітуру й переконатися в її справній роботі.


9. Засклення
Оператори за допомогою пластикових прокладок розпирають склопакет у стулці й рамі пластикового вікна для додання максимальної твердості пластиковій конструкції. Також виконується додаткове регулювання фурнітури. Склопакети укладаються у відповідні віконні блоки й вирівнюються за допомогою клинів. Штапики, попередньо нарізані на спеціальній пилці, встановлюються в пази для штапиків.

 

10. Перевірка.

На стенді для засклення й контролю демонструється вікно в робочому режимі, перевіряється прямокутність конструкцій, відсутність пошкоджень і працездатність фурнітури. Виконується упакування й готове вікно надходить до складу готової продукції для вивозу на об'єкт до замовника.