English German Polish Russian

Пошук по сайту


Designed by:
Цікаво знати
PDF Друк
Написав Administrator   
               Пластикові вікна: правильний догляд. 

   Ці заходи щодо догляду за пластиковими вікнами допоможуть Вам уникнути підвищеної вологості в приміщеннях й запобігти її небажаним наслідкам:

  • провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і щоранку протягом 20-30 хвилин (особливо спальну кімнату);
  • під час провітрювання, вікна повинні бути по можливості відкриті ширше (а не відхилені), що забезпечить ефективне провітрювання за короткий проміжок часу;
  • не понижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів.

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 липня 2010, 20:30 )
Детальніше...
 
PDF Друк
Написав Administrator   
      Вентиляція і провітрювання
   У закритому стані металопласикові вікна, практично, герметичні. В зв'язку з цим, волога, що  накопичилася з повітря в приміщенні, може утворюватися у вигляді конденсату на холодних ділянках склопакета. Частіше цей процес спостерігається в кухонних та ванних кімнатах. Для зниження кількості вологи і, відповідно, конденсату, необхідно проводити заходи щодо провітрювання приміщень не менше двух-трьо раз на добу по 10-15 хвилин. У квартирі також повинен справно працювати вентиляційний витяг. А підвіконня вікна повинне мати ширину, достатню для того, щоб тепле повітря від радіатора могло спокійно підніматися вгору, минати уздовж плоскості вікна і забезпечувати нормальну кругову циркуляцію повітря в приміщенні.
Останнє оновлення ( Вівторок, 27 липня 2010, 20:37 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3