ПП "ВТКФ Золотий колосок"Мікровентиляція

Металопластикові профілі ПВХ (полівінілхлорид) – це високотехнологічний винахід нового покоління. Обладнавши приміщення житла, офісу або торгівельного павільйону пластиковими конструкціями, можна добитися високого рівня комфорту та затишку. Адже ПВХ профілі володіють надзвичайно високими показниками по звукоізоляції, шумопоглинанню та теплоізоляції.

Але в той же час, високий рівень герметичності впливає на циркуляцію повітря в приміщенні. А це, у свою чергу, негативно позначається на мікрокліматі в приміщенні і, як наслідок, на самопочутті людей, тварин, зелених рослинах, що знаходяться всередині. Тому, монтаж та вентиляція металопластикових конструкцій – це нероздільні складові.

У якійсь мірі дану проблему вирішують системи кондиціонування. Їх встановлюють повсюдно: у житлових приміщеннях, офісах, торгівельних павільйонах, кафе. Природно, у використанні кондиціонерів є як позитивні, так і негативні сторони. Тому, швидкими темпами розробляються все більш нові і технічні пристрої для мікропровітрювання пластикових вікон. Ринок сервісних послуг ПВХ-профілів пропонує вбудовану безпосередньо у вікно системи вентиляцію, клапани.

Внутрішні системи мікропровітрювання металопластикових вікон володіють перевагами в порівнянні з пристроями створення штучного мікроклімату:
1. мікровентеляції, що забезпечують «дихаючі» пластикові вікна надзвичайно прості в установці і експлуатації;
2. вбудовані системи вентиляції для пластикових вікон малогабаритні, не займають додаткового простору, не порушують спільної концепції дизайну приміщення;
3. «дихаючі» вікна – це надзвичайно економічно в порівнянні з дорогим устаткуванням для систем кондиціонування;
4. приносячи необхідне комфортне провітрювання, оснащення пластикових вікон системою вентиляції більше ніяк не відбивається на технічних властивостях ПВХ-профилей;
5. за рахунок самостійної здатності пластикових вікон до провітривання не потрібно витрачати значної кількості часу на регулювання і контроль мікроклімату.

Бажаючи обладнати приміщення новими полівінілхлоридними профілями, проконсультуйтеся з фахівцями з питання належної системи вентиляції. Цим ви гарантуєте правильну експлуатацію і довговічність пластикових вікон, а, відповідно, і високий рівень комфорту їх використання.