ПП "ВТКФ Золотий колосок"Пластикові вікна: правильний догляд

Ці заходи щодо догляду за пластиковими вікнами допоможуть Вам уникнути підвищеної вологості в приміщеннях та запобігти її небажаним наслідкам:
- провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і щоранку протягом 20-30 хвилин (особливо спальну кімнату);
- під час провітрювання, вікна повинні бути по можливості відкриті ширше (а не відхилені), що забезпечить ефективне провітрювання за короткий проміжок часу;
- не понижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів.

Регулярне провітрювання приміщення
Вікна із ПВХ-профілів вирізняються високою щільністю всіх з'єднань і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, у приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), що з’являється на найбільш холодних ділянках зовнішніх конструкцій, тобто на склопакетах, у вигляді запотівання та конденсату, а при сильних морозах, уздовж алюмінієвої рамки - льодом. Для попередження подібних явищ, необхідно, насамперед, знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання, що не потребує додаткових витрат, або встановленням системи вентиляції чи кондиціонера. Виходячи з умов комфортності, вологість у приміщеннях повинна бути не більше 30%. Для запобігання виникнення запотівання на внутрішній поверхні скла не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалення до скла пластикових вікон.

Догляд за гумовими ущільнювачами
Ущільнювачі пластикових вікон виготовлені з сучасного матеріалу, який, все-таки, піддається природному старінню. Для подовження терміну його експлуатації, тобто збереження еластичності й здатності затримувати будь-які протяги й зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами. Використовуйте для обробки добре вбираючу тканину. Після цього ущільнення на вашому вікні залишаться еластичними й водовідштовхувальними.

Водовідвід
У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні вологи, що накопичується всередині нього. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами. Їх можна побачити, відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів, і час від часу очищати їх від бруду.

Догляд за фурнітурою
Ваші вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її використання і збереження бездоганного зовнішнього вигляду треба не менше 2 разів на рік змазувати всі рухомі частини маслом, що не містить кислот або смол. Для догляду за фурнітурою використовуйте засоби, які не руйнують захист від корозії.