ПП "ВТКФ Золотий колосок"Правила експлуатації вікон

Для того, щоб вікна радували Вас не один рік, необхідно дотримуватись деяких умов експлуатації вікон і дверей з пластика. Ви хочете, щоб термін життя пластикових вікон у вашому будинку був довгим? Тоді просто скористайтесь простими правилам їх експлуатації.

Прибирання, очищення поверхні
Як і будь-який інший функціональний елемент житла, вікна ПВХ вимагають уваги та догляду. Доречі, не дуже складного. Почнемо з очищення: для цього використовуємо просто мильний розчин, м'які пінні миючі засоби. Якщо Ви побачили обширну брудну пляму, використовуйте спирт. Ніколи не очищайте пластикові вікна абразивними речовинами або кислотою! Ацетон і розчинники нітроцелюлози також строго протипоказані!!!

Правила догляду за фурнітурою
Поворотно-відкидна фурнітура вашого вікна найбільше потребує Вашої уваги. Адже тут якнайважливіше зберегти на належному рівні функціональність і надійність. Для цього не менше разу в рік потрібно проводити наступні операції:
- контроль на притиск на рівномірних ділянках стулки функціональних елементів віконної конструкції;
- змазування рухомих частин і замикаючих вузлів поворотно-відкидного механізму фурнітури.

На ілюстрації червоними стрілками відмічені елементи фурнітури, які мають бути змащені. Застосовуйте для цих цілей будь-яке нейтральне масло (наприклад: масло для швейних машин). Для замочних елементів добре підійдуть технічний вазелін або солідол.