ПП "ВТКФ Золотий колосок"

Заміри вікон та дверей

Заміри металопластикових вікон та дверей - дуже відповідальна справа.
Чи то встановлення нових вікон, чи заміна старих - все вимагає точних замірів, де важливий кожен сантиметр.
Невірні заміри можуть стати причиною порушення функціональності металопластикового виробу чи взагалі неможливістю встановлення виробу, який виготовлений по невірних розмірах.
Така неприємність обернеться втратою часу та коштів.
Саме тому фірма "Золотий Колосок" пропонує Вам скористатись безкоштовною послугою проведення точних замірів нашим спеціалістом.
Ви отримаєте не тільки послугу замірів, а й ряд інших переваг.
Наш спеціаліст проведе з Вами консультацію по вибору типу та функціональності конструкції, типу профілів та по інших питаннях.
Також Ви зможете переглянути каталоги нашої продукції, вибрати колір, вибрати дизайн чи придумати свій власний.

Після замірів ми розрахуємо вартість, а Ви будете мати можливість все обдумати та прийняти рішення.

Для замовлення послуги замірів заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте нам.
Нагадуємо, послуга замірів безкоштовна!

Наші контакти

Це цікаво. Про заміри

Здійснити попередній вимір власноручно звичайно можливо, але ці дані будуть використовуватись винятково для формування попередньої ціни замовлення. Кожна ж компанія повинна мати високоякісних замірщиків, які здійснюють точні виміри, з огляду на тип старих віконних конструкцій, і відповідно, наслідки демонтажу.

Віконний блок повинен бути надійно закріплений у стіні, з розрахунком на його можливі температурні деформації. У місці прикріплення рами до стіни важливо забезпечити певний температурно-вологий режим. Віконний блок повинен бути встановлений так, щоб не відбулося промерзання віконних укосів і профілю. Монтажні шви обов'язково повинні бути щільними, герметичними, теплотривкими, водонепроникними й водостійкими, повітронепроникними, еластичними, звуконепроникними, екологічно чистими й довговічними.

Якщо якесь із цих вимог невиконано, поступово шви будуть руйнуватися, у місцях з'єднання укосів і віконних коробок можуть з'являтися тріщини, а на склопакет може випадати конденсат. З огляду на важливість правильного виконання монтажу, наші фахівці спочатку розробляють креслення на установку віконних блоків, які включають у собі розрахунки характерних перетинів і повне пророблення вузлів примикання до зовнішніх стін.

Не менш важливий компонент заміни вікон, чим властиво їхнє виготовлення на виробництві. Тому важливо, щоб не тільки установка, але й замір проводився фахівцем. Він враховує тепловий і звуковий режим кожної кімнати, інші важливі моменти.

Кожне вікно індивідуально й неповторно. При монтажі монтажники постійно зіштовхуються з такими специфічними складностями, як різниця геометричних форм прорізів (навіть для стандартних житлових будинків), нерівномірність товщини стін та інше. Технологія монтажу пластикових вікон відрізняється від установки інших типів вікон, також як мають свою специфіку в установці конструкцій з дерева або алюмінію. У всякому разі найкраще це зроблять професіонали. Якщо не хочете мати проблем ні з монтажем, ні з майбутнім виробом - запросіть для проведення вимірювання фахівця. При обробці відкосів варто постійно враховувати більше чим в інших матеріалів лінійне розширення ПВХ.

З'єднання штукатурки із пластиком не повинне бути твердим. Зазор між ними потрібно обов'язково заповнювати еластичним герметиком. У противному випадку цей простір буде постійно збільшуватися за рахунок руйнування штукатурки, що приведе до втрати теплоізоляції. Обробка відкосів ПВХ - вікон вимагає особливої обережності й акуратності. Штукатурний розчин у жодному разі не повинен потрапити усередину замикаючого пристрою й петель, тому що це приводить фурнітуру в неробочий стан.

Наші контакти


Заявка на заміри