ПП "ВТКФ Золотий колосок"

Історія успіху ВТКФ Золотий колосок

Історія створення Приватного підприємства «Виробничо–торгова комерційна фірма ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК» розпочалась з легкої руки його засновника та власника - директора Володимира Васильовича Мажара в 1992 році. І от вже 28 років підприємство займається виготовленням євровікон та дверей з металопластику та алюмінієвих фасадних систем.

ПП «Виробничо–торгова комерційна фірма ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК» на ринку України з 1992 року. Як виробник світлопрозорих конструкцій – підприємство працює з 1997 року. Перші конструкції були виготовлені з грецького алюмінієвого профілю «Alumil», трохи пізніше – турецького ПВХ профілю «VeraTec». А з 2003 року фірма виготовляє віконні та дверні конструкції тільки з німецьких профільних ПВХ систем - “TROCAL” (Troisdorf) з 2003 року; “ROPLASTO” (Bergisch Gladbach) з 2008 року; “SCHUCO” (Weissenfels) з 2009 року. Всі вироби комплектуються німецькою фурнітурою «WinkHaus».

Цех обладнаний двома автоматизованими лініями з сучасним обладнанням, та лінією для нестандартних конструкцій та дверей, що дозволяє виготовляти 120 одиниць продукції різної складності за зміну.

Сьогодні на Західній Україні дуже багато будинків будується за індивідуальними проектами з арковими, сегментними та трапецевидними вікнами. Для виготовлення таких конструкцій, в 2004 році фірмою «Золотий Колосок» був закуплений найкращий для таких робіт станок KS (розігрів ПВХ за допомогою гліцерину) для гнуття арок радіусом від 320 мм до 4200 мм. Це дало змогу якісно, а головне в стислий термін, виготовляти дуже складні конструкції.

Однією з актуальних проблем на сьогодні є також питання енергозбереження. ПП ВТКФ “Золотий Колосок” пропонує найкраще рішення цієї проблеми – 5-камерну профільну систему “ROPLASTO 7001 MD” та 6-камерну систему “Schuco Corona SI 82+” із середнім ущільненням. Такі вікна в парі з двохкамерними енергозберігаючими склопакетами дають змогу економити до 40 % на опаленні в порівнянні із 3-камерним вікном та однокамерним склопакетом в 24 мм. Суттєвою перевагою таких вікон є те, що середнє ущільнення забезпечує не тільки тепло, але й збільшує термін експлуатації фурнітури.

Ламінування профільних систем ПВХ виконується на сучасному комп’ютеризованому обладнанні фірми «FUX» (Австрія), яке, до речі, є одним з найкращих в Європі. А якісне обладнання в парі з кваліфікованим персоналом, дає змогу якісно ламінувати 10 км профілю за зміну.

Також ПП ВТКФ “Золотий Колосок” займається виготовленням алюмінієвих вікон, дверей, офісних перегородок і фасадів. Гордістю нашої фірми є фасадні системи із структуральним заскленням, виготовлених з італійського алюмінієвого профілю «ESEDRA». Тому що, якщо слуповорігельними конструкціями в Україні займаються десятки фірм, то структуральними займаються одиниці.

Розширюючи дилерську мережу, ПП ВТКФ “Золотий Колосок” запрошує до співпраці підприємства та приватних підприємців, й пропонує якісну ламінацію профілів ПВХ і алюмінію, а також німецькі профільні системи “ROPLASTO” та “SCHUCO”.

Для будівельних організацій та приватних забудовників – завжди в наявності або під замовлення, якісні вікна та двері, що задовольнять потреби найвибагливішого клієнта.

У НАС НЕ ДЕШЕВО – У НАС ЯКІСНО !!!